Leeftijdscheck

Wij vragen altijd naar uw leeftijd, in de winkels en ook online. Bent u 18 jaar of ouder?

Kijk Op Drank
J.A. van der Goeskade 1
4461 BH GOES

Openingstijden

Ma: 13:00 uur - 18:00 uur
Di: 10:00 uur - 18:00 uur
Wo: 10:00 uur - 18:00 uur
Do: 10:00 uur - 21:00 uur
Vr: 10:00 uur - 18:00 uur
Za: 09:00 uur - 18:00 uur
Zo: gesloten

wij wensen u een gezond 2025!

Kijk op Drank úw topSlijter 100% vakmanschap

Webshop

U bent hier:
Kijk op Drank
Wijn
Exclusief topSlijter
Aanbieding

Lirac Blanc Le Petit Paradoxe

(0,0 / 5)
Lirac Blanc Le Petit Paradoxe
De geschiedenis van Ogier begint al in 1859, maar pas vanaf 1948 legt men zich toe op de wijnbouw. De prachtige gebouwen van het wijnhuis zijn in Romeinse stijl. De kelders in Châteauneuf-du-Pape, waarin men de wijn produceert en laat rijpen, dateren uit de 20ste eeuw. Het zijn ongetwijfeld de oudste kelders in de zuidelijke Rhône vallei.
Vinificatie
De druiven worden zowel met de hand als machinaal geoogst. Fermentatie geschied onder gecontroleerde temperatuur. De wijn rijpt vervolgens 6 tot 8 maanden in houten vaten van 600 liter.

Herkomst
Gelegen in de Zuidelijke Rhône vallei, in het departement Gard. De bodem bestaat uit kiezelstenen, klei en zand. Het cultiveren van de wijnstokken in de Lirac appellatie gebeurt al 2000 jaar. Door de eeuwen heen werd de haven van Roquemaure belangrijk en welvarend. Vanuit hier vertrokken de Cote du Rhône wijnen naar Parijs, Engeland en Nederland.
€ 17,95 € 15,49
Fles
Huidige voorraad: 6
In winkelmand

Etiketinformatie

Land van Herkomst
Frankrijk
Regio
Rhône
Druivensoort
Grenache Blanc, Clairette, Bourboulenc
Inhoud
75 CL
Alcoholpercentage
13.5% vol
Soort wijn
Wit
Geur
Volle wijn met frisse aroma’s.
Smaak
Elegant, zijdezacht en met een lange afdronk met tonen van vanille.
Wijn-spijs
Combineer met bijvoorbeeld tarbot, zeetong of andere stevige visgerechten. Maar denk ook aan lichte bereidingen van gevogelte of kalf.
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product
Plaats een review